Doprava ZDARMA na objednávky od 500 Kč.

Halloween odvážně a sebevědomě!

Halloween je tu a s ním přichází doba, kdy se můžete proměnit v kohokoli a stát se kýmkoli. Je to čas, kdy se můžete nechat unést fantazií a vyjít ze své konfortní zóny. A co by to bylo za Halloween, kdybyste nemohly využít několik triků a produktů, abyste vypadaly a cítily se skvěle v odvážných outfitech.

Zaměřeno na vzhled

Přemýšlíte nad sexy kostýmy s hlubokými výstřihy, holými zády nebo úzkými ramínky? Zajísté se nabízí spousty možností, ale vše dokáže pokazit jedna jediná obyčejná věc, viditelné části podprsenky. Pokud zrovna nemáte umělá prsa, vyjít bez podprsenky může být nekomfortní. Předejít se tomuto problému dá několika způsoby, ale pouze jediný vyniká nad ostatními.

Řeč je samozřejmě o pásce na prsa, kterou si můžete přizpůsobit podle nejmenších detailů a nalepit na několik způsobů. Prsa zůstanou na svém místě a vy budete vypadat úžasně bez jekýchkoli rušivých částí podprsenky. Navíc tělová barva pásky zajistí, že bude skrytá před zvědavými pohledy.

Pohodlí je základ

Ať už si prsa zalepíte páskou nebo vyrazíte bez podprsenky, určitě není od věci myslet na citlivá místa, jako jsou bradavky. Aby nedošlo k podráždění a nepříjemnostem v průběhu oslav, doporučujeme se podívat po ochraně bradavek. Nikdo si nechce nechat zkazit Halloween kvůli takové drobnosti. Naším tipem je nalepovací silikonová ochrana bradavek s prodyšnými otvory. Nejen že ji můžete i v budoucnu použít opakovaně, ale vše bude moci volně dýchat. Investice do pohodlí je vždy ta nejlepší.

Jistota na každém kroku

Nikdo nechce, aby kostým během oslav Halloweenu odhalil více, než sám chce. Hluboké výstřihy, krátké sukně a odhalující kostými oběcně jsou klasikou, kterou Halloween přináší. Vše by ale mělo mít své hranice. Aby tyto hranice nebyly překonány a mohla jste v kostýmu zářit seběvědomím, vsaďte na oboustranně lepící proužky na oblečení. Udrží vaše oblečení zafixované na místě a zaručí, že vše zůstane, kde má být. 

 

 

Užijte si tento svátek a buďte samy sebou, bez omezení! Použijte při nákupu kód halloween a získáte dopravu zdarma nad 500 Kč + dárek.