Doprava ZDARMA na objednávky od 500 Kč.

Letní elegance: Tipy pro dokonalý letní outfit

V horkých letních dnech se nechcete jen cítit pohodlně, ale také vypadat skvěle. Letní outfity odhalují ramena a výstřih, kam se podprsenka často nehodí nebo rovnou vyrážíme bez ní. Aby byl vzhled dokonalý a bez jakýchkoli starostí, máme 3 tipy na letní doplňky, které s tím výrazně pomohou! 

 

Páska na prsa..

Jedním z doplňků, kterým můžete svůj letní look ozvláštnit je páska na prsa, kterou můžete snadno nahradit podprsenku tam, kde její viditelné části dělají neplechu. Udrží nebo vytvaruje poprsí a představuje tak vynikající způsob, jak vytvořit zajímavé outfity a oživit tak dekolt.

Podle potřeby si vyberte styl lepení, vše si přizpůsobíte do posledního detailu a můžete sebevědomně vyrazit!

 

Nálepky na bradavky..

Dalším z letních doplňků jsou nálepky na bradavky. Nejen, že dokonale zakryjí zduřelé bradavky, které jsou lákadem pro oči kolemjdoucích, což nemusí být vždy příjemné, ale také ochrání bradavky před třením oblečení, které je může podráždit a způsobit nepříjemnosti.

Proto je dobré mít po ruce prodyšné ochranné nálepky na bradavky, které poskytují ochranu a komfort při dnech bez podprsenky. 

 

Oboustranná lepící páska na oblečení..

Může se zdát jako nepodstatný detail, ale ve skutečnosti je to vynikající pomocník, pokud potřebujete udržet část oblečení na místě nebo zachovat jeho tvar. Oboustranně lepící proužek umožní upevnit okraje oblečení tam, kde by jinak mohlo sklouznout.

Jednoduše připevněte tenký proužek pásky na okraj oblečení. Tímto způsobem zajistíte, že outfit zůstane precizně uspořádaný.

 

Závěrem.. Nezapomeňte se cítit v outfitu dobře a seběvedomě. Letní look by měl odrážet váš osobní styl a přinášet radost. S doplňky z řady Boops získáte nejen stylový vzhled, ale také pocit jistoty a pohodlí. Tak se pusťte do výběru svého letního outfitu a nechte svou kreativitu volně tvořit! 

S kódem "LETO" získáte dopravu zdarma na objednávky od hodnoty 300 Kč.