Doprava ZDARMA na objednávky od 500 Kč.

Neviditelná podprsenka pod svatební šaty? Páska na prsa!

Ke každé nevěstě neodmyslitelně patří úchvatné svatební šaty. Je důležité si vybrat takové šaty, ve kterých se cítíte pohodlně, sebevědomě a krásně, protože to může mít vliv na celkové pohodlí a radost z tohoto výjimečného dne.

Nevěsta a svatební šaty by měly být dobře sladěny a vyhovovat nevěstiným osobním preferencím a stylu. Podle stylu také přichází řeč na to, jak to bude s podprsenkou, která může pod šaty dělat neplechu.

 

Jak si vybrat svatební podprsenku?

Nejpodstatnější při výběru podprsenky pod šaty je tvar a funkčnost. Podprsenka musí být přizpůsobitelná vzhledu šatů, nesmí být vidět a musí perfektně držet po celou dobu. To může být pro mnoho žen docela oříšek.

Nebojte, nenecháme Vás v tom samotné a řekneme Vám o kouzelné pásce na prsa Boops.

Páska na prsa je možnost, jak dodat svatebnímu outfitu sofistikovaný vzhled. Její největší předností je, kompletní přizpůsobitelnost pod všechny možné střihy šatů a její barva, která splyne s barvou kůže. Pásku si můžete vzít pod svatebními šaty s:

  • odhalenými rameny, 
  • odhaleným dekoltem, 
  • hlubokým výstřihem,
  • holými zády.

 

Prsní páska Boops může být také dobrým řešením pro nevěsty s velkými prsy, které potřebují větší podporu než zvládne samodržící či nalepovací podprsenka. Pásku mohou kromě nevěsty také využít družičky.

Doufáme, že jsme Vám pomohli najít tu nejlepší variantu, která vyřeší Vaše starosti, jakou podprsenku zvolit pod svatební šaty.