Doprava ZDARMA na objednávky od 500 Kč.

Samodržící podprsenka nebo páska na prsa?

Každá žena má ve skříni šaty s krásným výstřihem či holými zády, nebo topy s tenkými ramínky. Málokterá žena ale má vhodnou podprsenku k těmto kouskům oblečení. Jaké máte možnosti?

 

Samodržící podprsenka 

Samodržící podprsenka neboli podprsenka bez ramínek se hodí pod topy, které nemají ramínka nebo netypické střihy oblečení. Ramínka, která mají u jiných podprsenek „nosnou“ funkci, nahradily silikonové pásky, které by měly zajistit, že podprsenka bude na těle lépe držet. 

Další věcí, díky které samodržící podprsenka zůstane tam kde má je to, že většina z nich se záměrně dělá s o něco menším obvodem. Zní to jako ideální volba pro všechny outfity, jaká je tedy její nevýhoda? 

Samodržící podprsenka Vám musí sednout jako ulitá, aby pod oblečením nebyly vidět košíčky. Ani přesto nemáte ale 100% jistotu, že pod tenčím oblečením nebudou prolézat. Další nevýhodou je také to, že i samodržící podprsenka se jako každá podprsenka po čase vytáhne a nemusí pak 100% plnit svou funkci - nikdo si ji nechce neustále povytahovat. 

 

Nalepovací podprsenka

Nalepovací podprsenka je dobrou volbou pod šaty s holými zády. Funkce této podprsenky je velmi podobná jako u samodržící. Nevýhodou bývá lepidlo. Samozřejmě záleží kus od kusu, jestli natrefíte na kvalitní podprsenku, jejíž lepidlo bude natolik silné, aby Vaše prsa udrželo.

Taktéž se tyto podprsenky vyrábí jen v omezené velikosti košíčků - nemusí být tak jistota, že najdete svou velikost. Neposledním důvodem, proč tuto podprsenku nedoporučujeme je to, že i přes její cenu ji nejspíše nepoužijete opakovaně tak, jako např. podprsenku bez ramínek, protože lepidlo se časem opotřebovává. 

  

Páska na prsa

Páska na prsa, prsní páska nebo chcete-li tejpa na prsa narozdíl od předchozích možností nemá košíčky, ramínka ani zapínací obvod. Jedná se o nalepovací pružnou prsní pásku, kterou lze sestřihnout a vytvarovat podle požadovaných preferencí. Díky tomu ji můžete upravit do nejmenšího detailu podle konkrétního oblečení.

Docílíte s ní přirozeně vypadajícího vzhledu poprsí, push up efektu, plné fixace i tvaru, který aktuálně potřebujete.

Samozřejmě i tato varianta má své úskalí. Jednou nalepený kus pásky se již nedá použít znovu. Celá páska Vám vydrží na 4 až 5 nalepení (podle zvoleného způsobu lepení a velikosti poprsí). Proti samodržícím podprsenkám v porovnání cena - výkon - možnosti, je stále páska na prsa nejlepší možností.

 

Objevte všechny výhody pásky na prsa ještě dnes.