Doprava ZDARMA na objednávky od 500 Kč.

Tipy & Triky

 

Zkouška reakce

Před prvním použitím vyzkoušejte reakci kůže na pásku. Zkoušku provedete nalepením kousku pásky na vnitřní stranu lokte, kde bývá pokožka nejcitlivější. Tím zjistíte, jestli bude mít vaše pokožka nežádoucí projev reakce a zda dojde k podráždění.

Pásku nechte nalepenou alespoň 2 hodiny a poté ji opatrně sundejte. Po sloupnutí budete detekovat mírné zarudnutí pokožky, které je zcela normální. Pokud bude pokožka výrazně podrážděna, doporučujeme pásku na prsa raději neaplikovat.

   

 

"

  

Příprava pokožky

Aby páska dobře držela, musíte před aplikací připravit místo pro nalepení. Základem je čistá, odmaštěná a suchá pokožka. Po vykoupání počkejte alespoň 15 minut, než pokožka důkladně uschne. Následně ji nijak nemastěte krémy ani oleji, jinak snížíte její přilnavost a mohla by se odlupovat.

Na bradavky můžete použít trošku krému nebo je překrýt odličovacím tamponem, který zajistí prodyšnost. Další možností je použít prodyšné silikonové nálepky na bradavky.

 

 

Zaoblené konce

Před nalepením vždy zaoblete ostré rohy, aby se páska nezachytávala a neodlepovala o oblečení. Díky tomuto kroku se Vaše páska neodlepí a bude držet, jak má. Pokud se páska přeci jen odlepí, můžete využít kus další pásky k přilepení.

   

 

"

  

Pásku nenatahujte

Při aplikaci pásky se snažte vždy prsa tvarovat a držet rukou. Páskou samotnou prsa jen kopírujte s minimálním napětím. Pokud by páska byla příliš natažená, prsa by vypadala nepřirozeně a mohlo by dojít i k podráždění pokožky. Začátky a konce pásky lepte vždy zcela bez tahu.

 

 

Odstranění pásky

Pásku vždy sundaváme pomalu a opatrně, aby nedošlo k podráždění pokožky. Nedoporučujeme hrát si na odvážné a pásku rychle strhnout. Věřte nám, je to opravdu hodně nepříjemné a stejně nepříjemně zareaguje i Vaše kůže.

Způsobů odstranění je několik: namočit teplou vodou nebo použít olejíček. Nejšetrnějším způsobem odstranění je použít odstraňovač na tejpy. 

   

 

"

  

Doba nošení

Pokud je páska dobře nalepena, můžete ji nechat na pokožce po dobu 24 hodin. Naše doporučená doba nošení je 6 hodin z důvodu, že čím déle je páska nalepena, tím více se přichytí a její odstranění bude obtížnější. Při delším nošení mohou od pásky na pokožce zůstat krátkodobě "mapy".

*Pokud Vás nalepená páska po nějaké době nepříjemně tahá nebo svědí, doporučujeme její odstranění.