Doprava ZDARMA na objednávky od 500 Kč.

Podmínky věrnostního systému


 

Rychlé shrnutí

  • Body se vypočítají dle hodnoty nákupu následovně: 250 Kč = 1 bod.
  • Body se načítají na zákaznický účet, který je nutné mít.
  • Další body lze získat za recenzi, která je za 4 body.
  • Hodnota jednoho bodu pro použití slevy je 10 Kč.
  • Slevu lze uplatnit až do výše 90% hodnoty nákupu.
  • Body jsou platné po dobu 12 měsíců.

 


   

1. Tyto podmínky upravují užívání Věrnostního programu Boops společnosti ONLINEBYZNYS s.r.o., se sídlem Heřmánková 330, 252 42 Jesenice, IČO 05524016, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 265119 vedená u Městského soudu v Praze s účinností od 1.4.2023. (dále jen Věrnostní systém)

2. Zákazníci sbírají body při nákupech v e-shopu a na základě uhrazení faktury.

3. Věrnostní body se načítají ve chvíli uskutečnění nákupu na zákaznický účet, který je podmínkou mít pro účast ve Věrnostním systému. Založit si jej zákazník může v procesu objednávky nebo zde.

4. Věrnostní body se vypočítají dle hodnoty nákupu následovně: 250 Kč = 1 bod. Hodnota jednoho bodu je 10 kč. Hodnotu bodů nelze vyplácet peněžně, lze je použít pouze jako slevu (dále je Body). Slevu lze uplatnit nejdříve až při následujícím nákupu nebo lze Body na zákaznickém účtě sčítat. Další body lze získat napsáním recenze k produktu, kdy každá recenze je odměněna 4 body.

5. Zařazen do věrnosntího programu může být pouze zákazník nakupující jako fyzická osoba. Zákazník (společnost) nakupující na DIČ nemůže sbírat věrnostní body.

6. Slevu může využít každý člen věrnostního programu na stránkách našeho internetového obchodu www.boops.cz.

7. Slevu lze uplatnit až do výše 90% hodnoty nakupovaného zboží.

8. Společnost si vyhrazuje právo ukončit Věrnostní systém bez udání důvodu. Od na webových stránkách zveřejněného data ukončení programu nebude již možné přičítat Body na zákaznický účet. Do uvedeného data získané Body bude možné použít ve dvouměsíční lhůtě od data ukončení Věrnostního systému.

9. Společnost si vyhrazuje právo okamžitého zablokování použití Bodů při porušení podmínek užití nebo požádá-li o zablokování sám držitel.

10. Společnost si vyhrazuje právo na změny Podmínek. Tyto změny budou oznámeny na webových stránkách minimálně jeden měsíc před jejich účinností tak, aby si držitelé mohli popř. své Body do změny Podmínek využít.

11. Body jsou platné po dobu 12 měsíců. Po uplynutí této doby propadají.

12. Osobní data držitelů bodů budou zpracována v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., obecním nařízení EU (GDPR) v účinném znění elektronickou cestou. 

Poslední aktualizace podmínek: 1.4.2023